Geçtiğimiz senenin iddialı yapımları arasında yer alan, bu sene ise yer almaya devam edecek olan Battlefield 1 için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Oyunun geliştiricisi olan DICE, yaptığı açıklamalar ile yakın bir zamanda yayınlanacak olan They Shall Not Pass içeriğiyle ilgili detayları bizlerle paylaştı.

Geçtiğimiz senenin Ekim ayında PCPlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkmış olan Battlefield 1, bizleri son dönemdeki çoğu FPS oyununun aksine geçmişe, Birinci Dünya Savaşı dönemine götürmüştü. Yaşanmış olan gerçek olayları askerlerin gözünden görme fırsatı bulduğumuz yapım, şimdilerde de büyük bir zevkle oynanmaya devam ediliyor. Bu bağlamda ise, Battlefield 1 oyununun çıkışı sonrasında, her oyunda olduğu gibi indirilebilir içeriklerin yayınlanacağını biliyorduk. Bunlardan ilki de, daha önceden sizlere aktardığımız gibi They Shall Not Pass olacak.

Premium Pass sahibi olanların hem ücretsiz, hem de iki hafta önceden erişim sağlayabileceği, Premium Pass sahibi olmayanların da belirli bir ücret karşılığında satın alabileceği They Shall Not Pass içeriği, sizlerin de bildiği gibi Fransız ordusunu oyuna ekleyecek. Tabi ki sunulacak olanın tamamı bu değil. Öyle ki, Conquest ve Rush modlarının bir karışımı olan Frontlines modu da oyuncuların beğenisine sunulacak. Oldukça çekişmeli olacağı her halinden belli olan modda, iki ordudan birisi diğerinin karargahını ele geçirdiğinde, savaştan galip çıkabilmek için, telgraf direklerine saldırarak iletişimlerini kesmesi gerekecek.

Frontlines modunun haricinde, Verdun Heights (Verdun Tepeleri), Fort Vaux (Vaux Hisarı), Soissons ve Rupture (Çatlak) adı altında dört yeni harita, Trench Raider adı altında ve yakın mesafeli mücadelelere odaklı yeni bir Elite Class (Elit Sınıf) askeri, Char 2C ve St. Chamond adında iki yeni ağır zırhlı tank, Siege Howitzer adında da bir topçu bataryası Battlefield 1 oyununa dahil olacak.

turunculevye:http://www.turunculevye.com/

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları