Uzun uğraşlar sonucunda bir oyun sitesi yaptım. Fakat beklediğim şekilde ilerlemedi ve bu yüzden temayı ücretsiz bir şekilde dağıtmaya karar verdim.

Merhabalar.

Uzun uğraşlar sonucunda bir oyun sitesi yaptım. Fakat beklediğim şekilde ilerlemedi ve bu yüzden temayı ücretsiz bir şekilde dağıtmaya karar verdim. Ben istediğim şekilde ilerletemedim fakat sizlerin işine yaracağından eminim. Temayı kullanacaklardan tek ricamsa benimle iletişime geçmeleri ve Copyright kısmını değiştirmemeleri. Gerek tasarım gerekse iç kodlama olarak harika çalışıyor site. Oyunu eklediğiniz an oyun listesine eklemesi. Bir oyunla ilgili haber,video ve resim eklenildiği an oyun incelemesinde çıkması gibi daha sayamadığım bir çok iç kod bulunmakta. Tamamen otomatik ve hızlı olan sitemi dediğim gibi çok uzun uğraşlar sonucunda bitirmiştim. Fakat yeterli çalışmayı gösteremediğimiz için beklentiyi karşılayamadım. Bu yüzden sitemi kişisel siteye dönüştürme kararı aldım ve haliyle temasını dağıtmaya karar verdim. El emeği göz nuru bu temayı ücretsiz dağıtarak en azından Sizlerin işine yarayacağını düşündüm. Bana destek olmak veya temayı daha iyi hale getirmek isteyenler benimle iletişime geçebilirler.

Site Türü ; Haber,İnceleme,Video,Resim Galerisi,Forum

Site Özellikleri ; Oyun İncelemesi,Oyun Videoları,Oyun Resim Galerisi,Oyun Haberleri,Otomatik Oyun Listesi,Oyunların yayıncı ve yapımcıları,Anahtar(Key) Dağıtım yapılabilmesi,Tüm Platformlar,Etkinlik ve Canlı yayın online/Ofline kısmı, Otomatik arama(Yazarken çıkıyor),Her bir kategori(haber,video,resim,inceleme,yayıncı) için tasarım, En iyi oyunlar kısmı(Top10), Otomatik bileşenler,Forum Ve daha sayamadığım bir çok iç özellikle görmüş olduğunuz bu tema verilecektir.

Siteyi kurduğunuzda gerekli eklentiler ; Disqus comment system , Formget Contact Form , Wp keys giveaway, Wp post rating

Sitenin Demosu ; http://www.byreclast.net (Değişti)

Tema Önizleme ;

Tam Ekran İçinTıklayınız !

Tema İndirme Linki ; https://yadi.sk/d/5IVLulErsMcLK

Alternatif Link ; https://drive.google.com/open?id=0B1zdZugUFd-2SF9FbkpuQzhtMUU

Rar Pas ; www.byreclast.net

RecLast

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları