Bugün itibari ile Çöp itemlerinize veda edin. Size çöp itemleri nasıl sağlam/para eden itemlere çevirebileceğinizi anlatacağım. Buyursunlar ^^

Herkese selamlar,

Bugünki yazımızda elinizdeki çöp itemleri nasıl sağlam/para eden itemlere çevirebileceğinizi anlatacağız.

Aslında bunu yapabileceğimiz 2 yöntem bulunmakta. Hızlıca anlatıma geçelim isterseniz ;

İlk yöntem önceki yazılarımızda da anlattığımız Ücretsiz Skin kazanmak ve Ücretsiz Skin Alabileceğiniz  Siteler konularında yatıyor. Bu yazılarımızda biraz katlama sanatından bahsettik. Bu 2 konu itemleri katlamak için gereken tüm bilgileri ve linkleri vermekte. Sizlerinde anlayacağı üzere elimizdeki çöp itemler ile rulet, bet, jackpot sitelerinde oynayarak ve şansınızı deneyerek itemlerinizi katlama şansı yakalayabiliyorsunuz. Bu sayede elinizdeki çöp itemleri bir nevi para eden itemlere çevirma şansınız bulunmuş olacak. Fakat tabiki bu riskli bir oyun. Sonuçta bir nevi kumar sayılmakta. Eğer şansınıza güveniyorsanız deneyebileceğiniz ilk yöntem budur. Pek fazla önermemekle beraber kararı size bırakıyorum. Eğer şansınız varsa aşağıda vermiş olduğum  videodamdaki gibi güzel bir kar elde edebilirsiniz ^^

Not : He bu arada bahsetmeden geçemeyeceğim. Son zamanlarda bolca bet,rulet,jackpot sitesi çıkmaya başladı. Bunları bir çoğuda güvenilmeyen ve scam siteleri kaynıyor. O yüzden bilmediğiniz ve güvenmediğiniz sitelerde oynamayın. Benim verdiğim liste sürekli güncelleniyor ve olabildiğince sağlam olan siteleri seçmeye çalışıyorum. Bazıları deposit istiyor olabilir fakat geneli güvenilir sitelerdir. Aralarında Scam yada Güvenemediğiniz siteler olursa yorumlarda belirtebilirsiniz ve bu siteleri kaldırabiliriz.

Gelelim 2. yönetimimize. Burada daha risksiz bir yöntem bulunmakta. Bazı Trade siteleri ufak bir kesinti ile skinlerinizi takaslama yapmanıza izin veriyor. Yani tüm çöp itemleri birleştirdiğinizde size sağlam/para eden bir itemle takas yapmanıza olanak sağlıyor. Aslında bunu itemleri birleştirmek içinde kullanabilirsiniz. 2 3 bıçağı daha iyi yada sevdiğiniz bir bıçakla takaslama şansınız olmuş oluyor. Örnek olarak aşağıdaki resme bakabilirsiniz. 

Bu resimde arkadaşımız anahtar kazanmak için 3 gereksiz itemini koymuş ve anahtarını almış. Bazen fiyat farkı oluştuğunda kabul etmemekle beraber bazı durumlarda botlar kabul edebilmekte. Bu tarz sitelerde herhangi bir zarar yada scam olması da pek mümkün değil. Çünkü size takas atan bot aynı resimde olduğu gibi sizin itemlerinize karşı alacağınız itemi trade de koyuyor. Yani neyi alıp neyi verdiğinizi bildiğiniz için bir riskide kalmıyor. Önemli olan itemlerinize dikkatlice bakmak. Yanlış item koymuşsa yada vermişseniz iptal edebiliyorsunuz ve taksa gerçekleşmiyor. Buna dikkat etmeniz sorunsuz bir takas gerçekleşmesini sağlayacaktır. Dilerseniz şimdi bu tarz trade sitelerini sizler için sıralayalım.

En çok kullanılandan az kullanılana doğru gidiyorum. Bu siteler arasında direk para alabilecekleriniz de bulunmakta.  Hiçbir sitede direkt olarak ID:PW nizi yazmadığınızı da belirtmek isterim. Direkt olarak Steam bağlantısı istiyor yani ID:PW isteyen sitelere hiçbirzaman güvenmeyin. Ayrıca şuanda bazılarını denemediğim için tamamen güvenilir diyemem..Karar size kalmış.

Cs. Money  - En çok kullanılan bu. Normalde %5 kesinti yapıyor. Eğer kodunu yazarsanız %2 kesinti yapıyor.

CsGo Traders  - Diğerlerine göre daha iyi gibi.  Üyeler arası Trade, Satacağınız itemi listeye ekleme, Premium gibi özellikleri var.

CsGo Swap - Çok bilgim yok. Satış ve Trade Sitesi.

CsGo Sell - Çok bilgim yok. Satış ve Trade Sitesi.

Gerekli tüm bilgileri verdiğime göre bu yazımızıda burada sonlandırıyorum. 

Herkese bol şans ve bol kazançlar ^^

RecLast

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları