CS:GO FPS artırma yollarından bahsettim umarım işinize yarar.

CS:GO FPS ARTIRMA YOLLARI

  • CS:GO da normal de aldığım fps 50-80 arasında değişiyordu. Bu ayarları yaptıktan sonra 90-130 arasında  bir fps artışı oldu bu hiç azımsanacak bir rakam değil oyunum çok daha akıcı oldu . Sizinde bu ayarları denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.  

  •  Öncelikle oyunun kendi görüntü ayarlarından başlayalım . Bu ayarlarla hep yüksek fps hem de iyi bir görüntü alacaksınız . Çözünürlüğü daha da düşürürsek fpsimiz artar ama rakibimizi iyi göremeyiz onun için daha fazla düşürmeyi tavsiye etmiyorum. Çoğu profesyonel oyuncunun da bu ayarları kullandığını hatırlatmak isterim.4:3 black bar(kenarlarda ki siyah barlar ) yapmayı unutmayın bu çok önemli.


  • Şimdi Nvidia ayarlarına bir göz atalım bunun için Nvidia denetim masasına girip oradan 3D ayarlarının yönetilmesini seçin.Oradan program ayarlarını seçip oradan CS:GOyu seçiyoruz eğer yoksa ekleden ekleyin.
  • Aşağıda ki görselde olduğu gibi ayarlarınızı yapın.

  • Daha sonra bilgisayarıma girin > sağ tık > özellikler>sol tarafta ki gelişmiş sistem ayarlarına girin>üst taraftan gelişmişi seçin >performans kısmından ayarlara tıklayın>En iyi performans için ayarla diyin ve uygula demeyi unutmayın.
  • Bu ayarlamaları yaptıktan sonra fps artışı olma garantisi yoktur.Ama kendi denemem de yaklaşık olarak 50 fps artışı olduğunu belirmek isterim denemenizi tavsiye ederim.Bilgisayarınızda olacak hiç bir sorundan biz sorumlu değiliz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları