Fenerbahçe'den Henry Onyekuru AtağıFenerbahçe, Galatasaray ile sözleşmesi biten Henry Onyekuru için transfer atağı başlatabilir. Emre Belözoğlu bu transferin gerçekleşmesinde etkili olacak gibi.

Fenerbahçe'den Henry Onyekuru Atağı

Fenerbahçe, Galatasaray ile sözleşmesi biten Henry Onyekuru için transfer atağı başlatabilir. Emre Belözoğlu bu transferin gerçekleşmesinde etkili olacak gibi.

En kritik haftalarda kulübü 30 Haziran'ın dolmasıyla Monaco tarafından geri çağrılan Onyekuru için sıcak saatlerin yaşandığı iddia ediliyor. Nijerya basını, Monaco'dan aldıkları bilgileri paylaşmaya başladı.  Haberlere göre, Fenerbahçe ve Başakşehir'in genç futbolcu için bir hayli istekli olduğu savunuldu. Özellikle Fenerbahçe'nin şu anda takipte olduğu ve ilk boşlukta hamle yapmak istediği öne sürüldü. 

Benzer şekilde Başakşehir'in de teklif hazırlığında olduğu bildirildi. Ancak Monaco'nun oyuncuyu satmak istemediği belirtildi. Ligue 1 temsilcisinin Onyekuru'da gelecek gördüğü ve kendisinin kullanmak istediği duyuruldu. Başakşehir'in yıllık 3 milyon euroluk maaşı bile hazırladığı aktarıldı. Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun da yıldız oyuncu için kiralık olarak transferi deneyeceği dile getirildi.