Bildiğiniz üzere günlerdir Knight Online sitesinde geri sayım yapılıyordu. Bugün itibari ile sır perdesi aralandı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Knight Online’da SırPerdesi Aralandı!

                Ülkemizde14. yılı kutlanan ve MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyun olan KnightOnline için son dönemde gözler 16 Ocak 2019 tarihine çevrilmişti. İstanbul veİzmir gibi büyük şehirlerin reklam panolarında, sosyal medyada ve internetüzerinde gördüğümüz Knight Online - 16Ocak 2019 duyurusu oyun severler arasındabüyük yankı uyandırmıştı.

KnightOnline Türkiye, Avrupa ve Amerika yayın haklarına sahip olan NTT Game firması16 Ocak 2019 tarihinde resmi Twitch.tv kanalı üzerinden gerçekleştirdiği canlıyayında beklenen haberi açıkladı. Yapılan açıklamada oyun severlerin KnightOnline’da en çok duymak istediğihaber olan yeni sunucuların 22 Ocak 2019’da açılacağı belirtildi.

NTT Game tarafından yapılan buaçıklamanın oyun severler tarafında büyük bir heyecan yarattığınısöyleyebiliriz. Oyunun kendi resmi forum sayfasında ve sosyal medyada yenisunucu açılışının heyecanını görebilmemiz mümkün. Yaklaşık 2 senedir beklenenbu güzel haber ile oyun severler Knight Online serüvenlerine kaldıkları yerdendevam edebilecekler.

YeniSunucular ile Yeni Hesap Doğrulama Sistemi

                NTTGame tarafından yapılan açıklamada yeni sunucular ile birlikte yeni bir cihazdoğrulamasisteminin de hayata geçirileceği belirtildi. Oyun severler IOS ve Androidişletim sistemli telefonlara indirilebilir olanNTTNow programı üzerinden NTT Game portal hesaplarını doğrulayarakyeni sunuculara giriş yapabilecekler. Şunu da belirtmekte fayda var; her mobilcihaz ve telefon numarası için tek bir NTT Game portal hesabı aktifedilebiliyor olacak. Aktivasyon sağlanmamış hesaplardan ise bu sunuculara girişyapılamayacak.

                Açıklamanındevamında 16 Ocak – 21 Ocak tarihleri arasında oyuncuların NTTNow programı ileaktivasyon sağlayarak yeni sunuculara ön kayıt yapabileceği ve 21 Ocak’tansonra sunucuya giriş yaparak karakter isimlerini belirleyebilecekleriaktarıldı. Seçtikleri sunucuyu değiştirmek isteyen kullanıcılara ise 2 defasunucu değiştirme hakkı tanınmış durumda.
             Sonolarak NTTNow isimli programda mobil cihazınızı ve telefon hattınızıkorumanızda fayda olduğunu belirtelim. Zira cihaz ve telefon numarası üzerindehesabınızı tanımladığınızda daha sonraki dönemde NTT Game tarafından cihaz vetelefon numarası değişimi yapılmayacağı bilgisi verildi.

Kendinizi Gerçek BirŞövalye Gibi Hissedeceksiniz!

Yeni sunucuların açılışı ilebirlikte Knight Online’da sıradışı bir çalışma daha oyun severlere sunulacak.Daha önce online oyunlarda çok da sık karşılaşmadığımız bu yeni çalışma ileyüzünüz Knight Online karakterlerinde yer alacak. Evet, yanlış duymadınız!Artık kendi yüzünüzü karakterinizin yüzü olarak kullanabileceksiniz. Nasıl mı?

                NTTGame firması Android ve IOS işletim sistemli cihazlara kolayca indirilebilenGameFace isimli program ile oyun severlere bu hizmeti sunmaya hazırlanıyor. Buözelliği kullanmak isteyen oyun severler GameFace programını indirdikten sonrakendi fotoğraflarını bu program üzerine yükleyerek, seçtikleri yüzün KnightOnline’daki karakterinin yüzü olmasını sağlayabilecekler.

                Bumüthiş uygulama hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni Sunucular’daOyun Severleri Neler Bekliyor?

İlk olarak yeni sunuculara girişyaptığınızda özlemini duyduğunuz müthiş bir oyuncu yoğunluğunun sizleri karşılayacağınısöyleyebiliriz. Bu yoğunluğun yüzlerinizde bir parça mutluluk bırakması oldukçamuhtemel.

Oyun içerisinde yer alan bazıiçeriklerin iseyeni sunucuların başlangıcında yer almayacağı da belirtildi. Sizebu içeriklerin neler olduğunu yazalım.

*Ronark Land bölgesinde Felankor

*Hell Fire / Cruel / Enigma

*Havoc ve Krowaz Haritası

*Bifrost Etkinliği

*Draki’s Tower Etkinliği

*Under the Castle Etkinliği

*Dark Knight Weapons/Armors

Detaylı listeye buradan ulaşabilirsiniz.

                İlerleyenzamanlarda bu içeriklerin dönem dönem oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz.

                Tümbunların dışında oyun severlerin yeni sunucu ile birliktemerakla beklediğimaksimum karakter seviye sınırı da 83 değil, 80 seviye olarak belirlendi. Yenisunuculara giriş yapan oyuncular maksimum 80 seviyeye kadar karakterlerinigeliştirebilecekler.

Yeni Sunucuya ÖzelCanlı Yayın

                Yenisunucuların açılacağı 22 Ocak gününde NTT Game twitch.tv kanalı üzerindenaçılışa özel canlı yayın yapılacağı açıklandı. Bu yayında oyun severler yenisunucuları takip edebilir ve yapılacak özel çekilişlerle dağıtılacak binlerceNpoints ödülünün sahibi olabilirler.

                Yenisunucuların açılışına özel canlı yayını 22 Ocak saat 18:00’den itibaren NTTGame twitch.tv kanalından izleyebilirsiniz.

22 Ocak 2019 tarihinde açılacakyeni sunucular hakkında detaylı bilgiye resmi NTT Game forumlarındanulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları