Mesel (Türk Yapımı Oyun) Kod Dağıtım (Part-1)

Bugün Mesel oyunu için elimize 150 adet kod ulaştı. Bu kodları siz değerli takipcilerimize dağıtıyor olacağız. Buyursunlar..

Herkese Selamlar,

Bugün İncelemesini yaptığımız Mesel oyunu için elimize 150 adet kod ulaştı.  Facebook sayfamızda 10 adet kod dağıtmış ve bugün sizler için 20 adet de sitemizde kod dağıtacağımızı söylemiştik. 

Kodları bulamayanlar için şöyle tam hallerini burada yayınlıyorum. Kalanlar varsa alabilirsiniz ^^

94ZBW-LH5VW-7X4DL

6PA7V-WKAQT-D2E4G

F33Q5-M2M02-ZTRXR

E97JF-QPP5Y-XBEJE

5G9DX-3FEFP-LWVY2

TNGQD-88LXW-Z6BRN

8WCLX-33J89-WJDQY

LBZHF-T45VH-28NVW

N7K6E-IM6QR-3WALL

6ANN2-Y2J0C-MTAE6

Her neyse, Lafı fazla uzatmadan direk 20 adet kod dağıtımına geçmek istiyorum. Kodu kazanmak için yapmanız gereken ufak 2 şey olacak sadece. Öyle Facebook sayfamızı beğen şunu paylaş demeyeceğiz merak etmeyin.(Tabi içinizden gelirse beğenip, paylaşabilirsiniz ^^) Yapmanız gereken tek şey sitemize üye olup, yorum yazmak. Yapacağınız yorumlar oyunu neden istediğiniz veya oyun hakkındaki düşünceleriniz, yapıcı eleştirileriniz olabilir.  Bu yazımızın altında en beğendiğimiz 20 yoruma kod gönderiyor olacağız.  

Kurallara gelecek olursak;

-    Herkesin 1 kez yorum yapma hakkı var diğer yorumunuz onaylanmayacaktır baştan belirteyim. 
-   Ayrıca hiçbir şekilde küfür, hakaret ve argo yorumlar onaylanmayacaktır.
-   Alt kısımda 2 adet Yorum alanı var, Facebook ve Site olmak üzere. 2 side kabul edilebilir. Fakat sitemize mutlaka üye olmalısınız, yani olursanız iyi olur ^^

Not: Kodu göndermemiz için üye olurken doğru mail adresinizi mutlaka yazmak zorundasınız. Kod mail adresinize gönderilir. Ayrıca mailden üyeliğinizi onaylamalısınız.

Not2: Kod dağıtımı yarında olacak. 10 Kodu Facebook sayfamızdan, 20 kodu sitemizden dağıtıyor olacağız. Yani kazanamayanlar üzülmesin. 150 adet kodun tamamını günük 30 tane olacak şekilde sizlere dağıtıyor olacağız ^^

Bu arada kodları gönderip bizi ve takipcilerimizi sevindiren Burak Dabak a buradan Teşekkür ediyoruz birkez daha ^^

Herkese bol şans ve İyi Eğlenceler Dilerim.

RecLast

mesel türk yapımı oyun steam kod dağıtım reclast byreclast part 1