Bildiğiniz gibi Mesel den 150 adet key elimize ulaştı. Bunların 30 tanesini dün dağıttık. Geri kalan tüm kodlarıda bu yazı altında siz değerli takipcilerimize dağıtıyor olacağız.

Herkese Selamlar,

Dün İncelemesini yaptığımız Mesel oyunu için elimize 150 adet kod ulaştı. Dün kodların 30 tanesini dağıtmıştık. Sabah da  Facebook sayfamızda 10 adet kod dağıtmış ve bugün sizler için geri kalan kodları da dağıtacağımızı söylemiştik. 

Öncelikle kodları bulamayanlar için şöyle tam hallerini burada yayınlıyorum. Kalanlar varsa alabilirsiniz ^^

5Z32G-68LCG-QHC9W

0K7TF-929BT-L9NAX

NAIMN-4HFGD-ECB0L

FEMJ5-0K2MA-KDN6N

WZ5TX-M0AG2-XW9RC

IYICE-4CC4M-3VM23

CTKCW-E83W3-8LXGC

7GTTN-689CH-V3CBR

6B3K8-0DRCK-H5543

KRVTC-MAEY6-XWP92

Her neyse, Lafı fazla uzatmadan direk geri kalan kodların dağıtımına geçmek istiyorum. Kodu kazanmak için yapmanız gereken 3 şey olacak ve bu keyleri çekiliş ile vermeyeceğiz. Bu 3 işlemi yapan kişiler hemen ardından keylerini alacaklar. Önce gelen kapar anlayacağınız ^^

Yapmanız Gerekenler ; 

* Facebook Sayfamızı beğenmek

Youtube kanalımıza abone olmak

* Bu yazımızı herkese açık bir şekilde paylaşmak. (Yada bu yazımızın altına "normal!" bir yorum atmak.)

Kurallara gelecek olursak;

-    Herkes sadece 1 kere key alabilir. 
-   Ayrıca hiçbir şekilde küfür, hakaret ve argo yorumlar onaylanmayacaktır.
-   Alt kısımda 2 adet Yorum alanı var, Facebook ve Site olmak üzere. 2 side kabul edilebilir. Fakat sitemize üye olmanız diğer paylaşımlarımızı takip etmeniz için faydalı olacaktır.

Not: Kodu göndermemiz için benim Facebook profilimi eklemeniz gerekmektedir. Keyleri Facebook dan dağıtıyor olacağım. Bu sayede daha hızlı bir şekilde keylerinizi alabilirsiniz.

Not2: Kod dağıtımı keyler bitene kadar devam edecektir. Ayrıca elimize daha fazla key geçtiği takdirde yada farklı oyun kodları ulaştığı sürece dağıtımlara devam edeceğiz. Yani kod alamayanlar üzülmesin. Etkinliklerimiz her zaman devam edecektir. Sitemizi takipde kalın ^^

Önemli Duyuru : Paylaşımlarımız(Haber, İnceleme,Rehber,Liste,vs..) ve bu şekilde kod dağıtımlarımız için destekleriniz önemlidir. Sitemizi, Sosyal ağlarımızı takip etmeniz işimizin devamlılığı için önem arz ediyor. Siz ne kadar sitemizi takip eder, paylaşır, içerik girer ve desteklerseniz, bizde daha fazla firma, oyun yapımcısı yada sponsor bulur ve bu tarz etkinlikler yapmaya devam edebiliriz. Sizlerin destekleri ile daha güzel etkinlikler olmaya devam edecektir. Bunu unutmamanızı hatırlatmak istedim.

Bu arada kodları gönderip bizi ve takipcilerimizi sevindiren Burak Dabak a buradan Teşekkür ediyoruz birkez daha ^^

Herkese İyi Eğlenceler Dilerim.

RecLast

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları