Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds” nedir?

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”

Oyuncuların tek amaçları hayatta kalmak. Tüm oyuncuların eşit şartlarda oyuna başladığı, ilerleyen dakikalarda haritanın çeşitli yerlerinden bulup kullandıkları silah,ekipman yahut bir takım gereçleri kullanarak TEK başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 oyun motorunu kullanan bu oyun, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan, 8 metre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

Bu tarz FPS oyunlarında başarısız bir oyuncu olarak (beceremediğim için çok tercih etmediğim bir tür) şunu söyleyebilirim, bir çok oyun içi oynanış videoları izledim henüz yeni olmasına rağmen çok başarılı ve çok fazla BUG barındırmayan güzel grafiklere sahip, akıcı bir oyun deneyimi yaşayabileceğiniz bir oyun,bir hayatta kalma mücadelesi...

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Oyunu "Steam" üzerinden 69 TL'ye satın alıp bu hayatta kalma savaşında sizde yerinizi alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları