Paladins'de Ücretsiz Skin Almak
Bugün Paladins için dağıtılan ücretsiz skinlerden ve kristalden bahsedicez. Bunları nasıl alacağınızı basit bir şekilde sizlere anlatıcam. Buyursunlar ^^

Herkese Merhabalar,

Bildiğiniz gibi Paladins de normalde skinler ve kristal ücretli. Fakat bazı basit yöntemler ile sizlerde birkaç skin ve kristal kazanabileceksiniz. Çok fazla uzatmadan direk konuya girmek istiyorum.

Öncelikle Skinleri nasıl alacağız buna gelelim;

Paladins in resmi sitesinde belki gördüğünüz belkide gözden kaçırdığınız bir haber var. Ücretsiz skin alabileceğiniz yöntemi aslında orada anlatıyor fakat anlamayanlar için yazayım istedim. Yöntem aslında çok basit. Bizden istediği tek şey sosyal ağlarını takip etmek.

Öncelikle oyunun sosyal ağlarını vereyim sırasıyla takip edin ve sonrasında skin alacağınız sayfayı vericem. Eğer sosyal ağları takip etmezseniz skinleri alamayacaksınız baştan belirteyim.

Paladins Sosyal Ağlar ; 

Facebook ; https://www.facebook.com/paladinsgame
Twitter ; https://twitter.com/paladinsgame
Youtube ; https://www.youtube.com/c/paladinsgame

Vereceği Skinlere Gelelim ; 

Matte Weapon Skin : http://www.paladins.com/community/facebook/
Charcoal Viktor Skin ; http://www.paladins.com/community/twitter/
Onyx Stallion Mount ; http://www.paladins.com/community/youtube/

Bu sayfalara girip sayfayı beğendiğinize dair onayı verdiğinizde skin kodlarınız ekrana gelecek. Kodu aktif etmek içinse;  Oyun içinden - Mağaza - Hesap - Kod Kullan diyip kodunuzu yazıyorsunuz. Bahsedilen skinleri almış oluyorsunuz. 

Ücretsiz kristal e gelecek olursak. Oyun içinde heroları seviye atlattıkca bir miktar veriyor bildiğiniz gibi. Bu sebeble bir taktik olarak tüm heroları 5. seviyeye kadar atlamanızı tavsiye ediyor olacağım. Bu sayede hem kolay kristal almış olursunuz hemde zaten rank oyunları için gereken amacı tamamlamış olursunuz. 

Ayrıca bir diğer kristal alma yöntemide Referans sistemi. Oyuna gelecek hali hazırda arkadaşlarınız varsa yada sağda solda reklam yapmayı seviyorsanız Referans linkinizi vererek Altın ve Kristal kazanabilirsiniz. Hatta Referansınız ile gelen kişi ile 10 Saat oynarsanız Çılgın Bilim Adamı Rip Kostüm Setinide kazanıyor olacaksınız. Ayrıca Referans ile oyuna başlayanlarda ek para ve kristal kazanıyor. 

Eğer oyuna başlamadıysanız yada referans ile katılmamışsanız benim referans kodumu kullanarak hem bana destek olabilir hemde para ve kristal ile oyuna başlayabilirsiniz.

Referans Linkim ;  http://www.paladins.com/play-for-free?ref=RecLast

Şimdilik anlatacaklarım bukadar gözüküyor. Herkese iyi eğlenceler dilerim.

RecLast

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları