Revelation Online Çin yapımı bir MMORPG olarak çıkış yaptı. 2016' nın Ekim ayında Avrupa sürümünü kapalı beta olarak oyunculara açmış bulunmakta.

Revelation Online Hakkında


Revelation Online Çin yapımı bir MMORPG olarak çıkış yaptı.  2016' nın Ekim ayında Avrupa sürümünü kapalı beta olarak oyunculara açmış bulunmakta. Eğer daha önceden Beta için kayıt olduysanız ve şansınıza güveniyorsanız mailinize key gelmiş olması lazım. Dilerseniz Founder Pack almanız da mümkün. Founder Pack alan kullanıcılar oyun içerisinde bulunmayan binek ve kostümlere erişim sağlayabilecek. Ayrıca tüm Kapalı Beta boyunca tam olarak erişim kazanıyorsunuz.

Revelation Online hakkında bahsedecek olursak başarılı olan ve bir çok kitleye ulaşan MMORPG türüne ait yapımların birleştirilmiş ve belkide bu oyunların tek bir çatı altında toplanması olarak nitelendirebiliriz. Ben burada alıntıdan çok esinlenmek kavramını ön planda buluyorum. Yapımcı firma bazı oyunlardan esinlendiğini zaten söylemekte. Sadece kendine özgü olan Big Bang motoru ile yapılmış olan Revelation Online oyuncularına üstün bir görsel sunmakta. 

Beta Kayıt

Buraya tıklayarak oyunun sitesine yönlendiriliyorsunuz. Aşağıda resimdeki SIGN UP FOR BETA yazan yere tıklayarak kaydınızı oluşturabiliyorsunuz.

Image


Yazının başında bahsedildiği gibi isterseniz Founder Pack satın alıp tüm Kapalı Beta'ya tam olarak erişim sağlayabilirsiniz. Founder Pack fiyatları aşağıda resimdeki gibidir.

Image

NOT: Herhangi bir Founder Pack satın aldığınızda otomatik olarak fiyat 2. alışınız için düşecektir.

(10 Adet E-mail hesabıyla Beta'ya kayıt oldum fakat hiçbirine key gelmedi. En sonunda paraya kıyıp aldım...)


Sınıflar

Oyunda 6 adet sınıf bulunmaktadır. Bunlar;

  • Gunslinger
  • Vanguard
  • Swordmage
  • Spiritshaper
  • Occultist
  • Blademaster

Gunslinger Sınıfı İnceleme

Vanguard Sınıfı İnceleme

Swordmage Sınıfı İnceleme

Spiritshaper Sınıfı İnceleme

Occultist Sınıfı İnceleme

Blademaster Sınıfı İnceleme

Şimdilik bu şekilde ön inceleme ile konumuzu sonlandırıyoruz. Daha detaylı bilgileri oyuna giriş sağladıktan sonra inceleme konumuzda bulabileceksiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları