Salla Kazan Bedava İnternet Uygulaması İndirBedava internet kazandıran salla kazan uygulamasını ücretsiz indir ve haftalık bedava 1 GB internetini al

Salla Kazan Bedava İnternet Uygulaması İndir

Turkcell Salla Kazan uygulaması indir ve haftalık 1 GB bedava internet kazanma şansını yakala. Salla kazan uygulaması apk hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz.

Salla Kazan uygulaması ile ne yapılır?

Uygulamamıza yeni özellikler ekledik. Salla Kazan’da sürpriz yenilikler. Turkcell'e giden Bireysel müşterilere Hediye Havuzu’ndan 500 MB kazanabilirsiniz. Otomatik fiber hız kontrolü yapabilirsiniz.

Salla kazan hediye havuzu

Salla kazan hediye havuzu alanından Turkcell’den kazanabileceğiniz ve geçmişte kazandığınız tüm hediye GB’lara, dakikalara, ayrıcalıklara ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Yeni kampanya ve fırsatları yakalayabilir, hediyelerinizi istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilir, belirli hediyeleri sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Salla kazan nasıl indirilir?

Salla kazan uygulaması android ve iOs uygulamaları ile çalıştırılabilir. Android telefon (samsung, huawei vb.) kullanıcıları salla kazan uygulamasını buraya tıklayarak indirebilir. Apple telefonlar için app store mağazalarından ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz. Salla Kazan ücretsiz iPhone sürümünü indirmen için buraya tıklayınız.