Organ ve Arsa geçerlidir.

Samsung'un yeni Akıllı telefonu Galaxy S8 ve Galaxy S8+'nın Fiyatı New York, Londra ve İstanbul’da eş zamanlı bir programda açıklandı.

Galaxy S8 4.399 TL ve Galaxy S8+ 4.999 TL (5.000 olsaydı kimse almazdı.)

Galaxy S8 Nisan'nın 21'de Gece Siyahı, Orkide Grisi ve Altın Sarısı gibi seçeneklerle Türkiye'de satışa sunulacak.

Galaxy S8'in özellikleri ise organını satacaklara narkoz arsasını satacaklara incir ağacı niteliğinde göze çarpan özellikler şöyle:


  • Kamera: Galaxy S8’de gelişmiş 8MP F1.7 akıllı otomatik olarak netlik ayarı yapan ön kamera ve düşük ışıkta, yakınlaştırmada ve bulanıklık önlemede iyi sonuçlar veren gelişmiş görüntü işleme özelliğine sahip 12MP F1.7 Dual Pixel ana kamera yer alıyor.
  • Performans: Yükseltilmiş hız ve verimlilik sunan, sektörün ilk 10nm işlemcisine sahip olan Galaxy S8’in işlemcisi, kullanıcıların boyuttan bağımsız olarak hızlı bir şekilde dosya indirebilmesi için 450 Mbps hızında kadar LTE ve Gigabit hızında Wi-Fi bağlantı özelliğini destekliyor.
  • Eğlence: UHD Alliance tarafından Mobile HDR Premium sertifikasını alan ilk telefon olan Galaxy S8, yüksek görüntü kalitesiyle en sevilen şovları, orijinal renkleri ve kontrastları ile izleme imkanı sağlıyor. Ek olarak üstün grafik teknolojisi sayesinde, Vulkan API tarafından desteklenen seçkin içerikler ve yeni oyunlara sahip Game Pack ile üst düzey oyun deneyimi sunuyor.
  • Mobil Güvenlik: Ödüllü bir güvenlik platformu olan Samsung Knox ile geliştirilen Galaxy S8, parmak izi okuyucu, iris tarayıcı ve yüz tanıma da dahil olmak üzere gelişmiş biyometrik teknolojiler sunuyor. Böylece kullanıcılar, kendilerine en uygun, güvenli biyometrik kimlik doğrulama yöntemini seçebiliyor.
Peki S8 de S7 gibi patlıyacakmı? : Şuan birşey demek yanlış olur bildiğimiz üzere s7 zaman ayarsız patlıyordu s8 ise yeni özellik olarak garanti sonrası patlama mevcut olabilir.

Bizce değermi ? : Bir telefona okadar para verilmesi yanlış tabi eğerki yok bende para var derseniz ozaman güzel telefon tavsiye ederiz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları