%100 Türk yapımı

Oylarınızı Bekliyor

2009 yılında yayınlanarak Türkiye'nin öncü MMO oyunlarından biri olmayı başaran ve hala pek çok oyuncunun tercihi olan Son Korsan, görsel anlamda geliştirilerek üç boyutlu bir oyun keyfi sunuyor.

► Son Korsan, Osmanlı denizcilik tarihindeki isimleri oyun içerisinde yer alan gemi ve görevleriyle yaşatıyor ve oyuncularının dikkatini de en çok barındırdığı kültürel ögelerle çekiyor. Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Kız Kulesi ve Topkapı Sarayı gibi kendi kültürümüze ait yerlerin minyatür halleri, aynı zamanda üç boyutlu versiyonda da yenilenmiş durumda. Son Korsan, bunların yanı sıra Osmanlı donanmasındaki kadırga sınıfı gemilerden esinlenerek oluşturduğu Kadırga modu, İstanbul Fethi'nin yeniden gerçekleştirilerek gemilerin karadan yürütüldüğü fetih simülasyon etkinliği, görevlerle harita parçaları toplayarak açılan Kanuni Sultan Süleyman ve Barbaros Hayrettin Paşa haritaları, Osmanlı'dan ilham alınan gemi tasarımları ve hatta Osmanlı döneminin en güçlü topu Şahi ile de yerli bir oyun olduğunun altını kalın bir kalemle çiziyor.

► Bunların yanı sıra olimpiyat, savaş, futbol gibi düzenli olarak etkinlikler de içeren online korsanlık oyununda gemilerinizi geliştirerek filo kurabilir, mevcut filolara katılabilir ve adaları fethederek alyans olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Ayrıca oyundaki 5 vs 5 PvP modunda rakiplerinizle kozlarınızı paylaşabilir, ölüm haritasında ise mücadeleci ruhunuzu sergileyebilirsiniz.

► Osmanlı tarihi ve korsanlık temasıyla öne çıkan Son Korsan köklü yenilikleriyle oyuna iki farklı açıdan bakmanızı sağlıyor.

OYLARINIZI BEKLİYOR TIKLA DESTEK OL 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları