Turkcell Bip Sürpriz Günlük 1 GB Bedava İnternet KazanTurkcell Bip Sürpriz kampanyası ile günlük 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Bip Sürpriz kampanyası nasıl yapılır ve 1 gb bedava internet nasıl alınır detaylandırdık.

Turkcell Bip Sürpriz Günlük 1 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bip Sürpriz kampanyası günlük 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Bip Sürpriz  kampanyası nasıl yapılır ve 1 gb bedava internet nasıl alınır detaylandırdık.

Turkcell BiP uygulaması bedava internet kampanyalarından biridir. Bip Sürpriz nokta oyunu oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan abonelere ücretsiz hediye paketler verilecektir. Kampanyaya BiP Keşfet altında Sürpriz Nokta kanalı üzerinden katılım sağlanacaktır. Aboneler bu kanalı takip ederek kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir. Kanal takibi başlatıldıktan sonra gelecek kampanya mesajı üzerinden hediye toplamaya başlanılabilir.

Sürpriz Nokta Hediyeleri

Kanalı takip eden abonelere, takip işlemi gerçekleştiği anda lokasyondan bağımsız ve hediye toplama işleminden gerekmeden günlük 1 GB hediyesi verilecektir. Bir abone kanala abonelik anında verilen günlük 1 GB hediyesinden yalnızca 1 defa kazanabilir.

19.05.2018 itibarıyla Hediye Kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler için; günlük hediye toplama limiti 3 adet olup, kampanya boyunca aylık kazanılabilecek hediye sayısı limiti 10 adettir. Kampanya kapsamında haritada bulunan bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilir.

Sürpriz Nokta Oyunu Hediyeleri

Bip Sürpriz Nokta oyununu oynayarak kazanacağınız hediyelerin haddi hesabı yok. Kampanya kapsamında Hediye Kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler ses hatları için şöyledir: Haftalık 2GB, Haftalık 1GB, Günlük 2GB, Günlük 1GB, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Günlük Her yöne 1 Saat Konuşma, Günlük Her yöne 2 Saat Konuşma, Her yöne Haftalık 250DK, Her yöne Haftalık 500DK, Her yöne Günlük 100DK, 1 Saatlik 1GB, 3 Saatlik 1GB, 6 Saatlik 1GB, 12 Saatlik 1GB, Günlük 1GB Instagram, Günlük 3GB Instagram, Günlük 1GB Youtube, TV + ve Paycell Kart'a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL.