Turkcell Günlük 500MB Bedava İnternetTurkcell Upcall servisi kullanıcıları günlük 500 mb bedava internet kazanıyor. Turkcell bedava internet nasıl yapılır, Turkcell Upcall bedava internet nasıl alınır detaylandırdık.

Turkcell Günlük 500MB Bedava İnternet

Turkcell Upcall servisi kullanıcıları günlük 500 mb bedava internet kazanıyor. Turkcell bedava internet nasıl yapılır, Turkcell Upcall bedava internet nasıl alınır detaylandırdık.

Upcall Bedava İnternet Kampanyası

Upcall nedir ve nasıl kullanılır öncelikle onu anlatalım. UpCall Statune servisi ile  telefonunuzu açmanıza gerek kalmadan, arayanlara neden açamadığınızı iletebilirsiniz. UpCall uygulaması ya da Bip üzerinden abonelik başlatabilirsiniz.


SMS ile abonelik başlatmak için STATUP yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.App Store ya da Google Store üzerinden UpCall uygulamasını indirerek “Arayana Ne Dinletsem” bölümünden abonelik başlatabilirsiniz. Bip üzerinde UpCall Statune kanalından abonelik başlatabilirsiniz.  Tonları dinleyerek istediğiniz tonu atayabilirsiniz.

Upcall Bedava İnternet Nasıl Alınır?

UpCall servisinin size getireceği bir çok kolaylık var. Bunun yanı sıra servisten yararlanırken bedava internet de alabilirsiniz. Telefonunuzu acamadıgınız anlarda sizi arayanlara aşağıdaki tonları dinletebilirsiniz. Tek tıkla tonu kaldırıp, tekrar atayabilirsiniz. Aynı zamanda UpCall’dan atadığınız tonu Bip’ten yönetebilirsiniz. UpCall Statune servisi aboneliğinizin ilk 6 haftasında, günlük 500MB faydası aboneliğinizin yenilendiği günlerde  hattınıza tanımlanır. Hattınızda yeterli TL olmaması durumunda data faydanız aktiflenmez. Servis ücreti KDV, ÖİV dahil 3TL’dir.Yeterli bakiyeniz olmaması durumunda, hattınızda bulunan bakiyeye karşılık gelen gün sayısı kadar servisten yararlanabilirsiniz.