Vsro Auto Alchemy Tool
Vsro Private serverlar için 2017 de çalışan Auto Alchemy Tool. Tüm Private serverlarda otomatik + basma, stat ve Blue basma işlemlerini yapmaktadır.

Herkese merhaba, Bugün Silkroad tüm private serverlarda çalışan gelişmiş bir auto alchemy tool dan bahsedeceğiz. Bu program otomatik + basma, stat ve blue basma işlemlerini sizin yerinize yapmaktadır. Ayrıca otomatik stall gibi bazı ek özellikleride bulunmakta. Yapmanız gereken şeyler altta açıklamada olacak. Daha fazla uzatmadan linklere geçelim.

Download Link 1         --------     Alternatif Link 2

Virüstotal

Rar Pas :  www.byreclast.net

Boyut : 3 MB

SHA256 : 0152059868d8b63e7a8c5e9930bbf9a223c9c05a5065b7a9865fc58b0f320c49

Tarama Sonucu : 0/51

Uyarı ! : 

Bilgisayarınızda NetFramework 4.0 yüklü olmalıdır.

 .dll hatası alıyorsanız eğer .dll fixer programını kurup dosyaları yüklemeniz gerekmektedir.

 C++ hatası alıyorsanız Visual Studio programını indirip kurmanız gerekmektedir.

Not: Dosyalar resmi sitesinden alındığı için olası sıkıntılarda ByRecLast.Net Sorumluluk kabul etmemektedir. Gözüken herhangi bir virüs bulunmamakta fakat kullanıp kullanmamak size kalmış. Alchemy nin çalıştığı bizim tarafımızdan test edilip onaylanmıştır.

Dikkat : Auto Alchemy üyelik sistemi ile çalışmaktadır ve üyelik ücretsizdir. Bu sebeble önce üye olmanız gerekmektedir. Bu üyeliği Auto Alchemy programında isteyecektir. Unutmamanız önemli. Üye olmak için link aşağıdaki verilmiştir ve resmi sitesidir. Ayrıca buradan Programın güncelliğinide kontrol edebilirsiniz.

Vsro Auto Alchemy Tool Link

Kullanımı :

1-) İndirdiğiniz dosyaları bir klasöre çıkartın.
2-) vSro Alchemy Tool - BETAv1.11'ı Yönetici olarak açın ve programın tamamen açılmasını bekleyin.
3-) Şifre ve kullanıcı adını yukarıda verdiğim siteden aldığınız üyeliği yazızp logine basın.
4-) Üyelik girişi yaptıktan sonra oyunun bulunduğu klasörü seçip medianın taranmasını bekleyiniz. İlk açılışda mediayı komple taradığı için biraz uzun sürebilir.
5-) Media tarandıktan sonra start diyip oyunu açıyoruz.
6-) Oyuna giriş yaptıktan sonra Teleport atıp botun ayarlarını yapabilirsiniz. Tüm işlem bukadar.

Not 2: Botda itemlerden kaynaklı bazen sorunlar çıkabilmektedir çünkü her Private sro aynı değildir. Haliyle herhangi bir sorun çıkması durumunda sitesinden iletişime geçebilirsiniz yada buradan yorum olarak soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz yapabileceğimiz birşey varsa yardımcı olmaya çalışırız. Eğer çalışmazsa daha basit olan Sarkolata Auto Alchemy i kullanabilirsiniz.

Herkese Bol Şans.

İyi Eğlenceler Dilerim.

RecLast

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları