Gaming Klavye-Mouse Set Thermaltake Commander Comboyu sizler için inceledik.

Commander klavye ve mouse ikilisinden oluşan mükemmel kombinasyon Commander Combo.. 

Commander klavye, mekanik tuşlar ile aynı hissi veren plunger tuşları sayesinde (mekanik değil altını çizelim) kullanıcılara müthiş tuş hassasiyeti ve her tuşta hızlı hassas tepki vererek kullanıcıların oyun performansını artırır. Markanın bir çok ürününü kullandım, mevcut donanımlarım içerisinde de thermaltake ürünleri mevcut.

Kendine denk olan piyasadaki diğer ürünler hakkında bir yorum yapamam,170-180 TL fiyat aralığında alıp, uzun ömürlü kullanabileceğiniz benim nazarımda en iyi set commander combo dur. 

Görsellerle konuşmak gerekirse,

METAL GÖRÜNÜMLÜ OYUNCULARIN SEVDİĞİ AGRESİF GÖRÜNÜM (METAL DEĞİL)

Commander, metal görünümlü kenarları ile  güçlü gerçek bir oyuncu ruhunu sembolize etmiş. Arka mavi aydınlatması agresif tarzı ile farklı bir görünüm sunmuş.(kırmızı rengi de mevcut)

MEKANİK TUŞ HİSSİNE SAHİP PLUNGER TUŞLAR

Commander klavye, mekanik tuşlar ile aynı hissi veren plunger tuşları sayesinde kullanıcılara tuş hassasiyeti ve her tuşta hızlı hassas tepki vererek kullanıcıların oyun performansını artırır.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR METALCAPS

Commander klavye tuşlarını, daha eğlenceli kullanıcı deneyimi için  daha sert, daha kararlı bir hissiyat sunan  Tt eSPORTS  Metalcaps (Metal tuşlar) ile değiştirilebilirsiniz!

 Not: Kutu içerisinden ÇIKMIYOR! Ayrıca satın almanız gerekir.

FONKSİYON TUŞLARI

Klavyenizdeki tuşların tekrarlama oranlarını ve hızlarını ayarlayabilme gibi özellikleride var. Benzer yazılımlar kullanan arkadaşlarımız biliyordur. Ayrıca WASD tuzşlarını  ↑ ↓ ← → yön tuşlarıyla yer değiştirilebilirsiniz. Bunu yapan fonksiyonun ismi ise "Switcher". Ek olarak, oyun esnasında "Windows" tuşuna yanlışlıkla basılmasını önleyen windows kilidi var.

LED AYDINLATMA-KLAYVE

Oyuncu klavyelerinde olmazsa olmazlardan biride belki led aydınlatmadır. Bu üründede aydınlatma mevcut.

MULTİMEDYA & KISAYOL TUŞLARI

Yazılıma gerek duymadan ayarlanabilir !   Multimedya tuşları, kısayol tuşları, aydınlatma tuşları ve fonksiyon tuşları. Ekstra bir yazılma ihtiyacınız yok, USB ile bilgisayarınıza bağladığınız anda otomatik olarak kullanılabilir durumda oluyor.

MOUSE'dan da biraz bahsetmek gerek;

HASSASİYET

800/1200/1600/2400 DPI arasında anında geçiş yaparak kendinize uygun hassasiyeti yakayabilirsiniz.

SON DERECE RAHAT KULLANIM

Alıştığımız bir çok mouse ile aynı dizayna sahip diyebiliriz. Ne çok büyük ne çok küçük bir yapısı var gayet kullanışlı yapıda.

LED AYDINLATMA-MOUSE

Klavye için de söylediğimiz gibi oyuncuların genelde istediği artık her modelin kullandığı bu yapı modelimizin faresinde de mevcut. Yan tarafta bulunan led ışıklar ve led aydınlatmalı ejderha logosu ile hoş bir görüntüsü var.

Yukarıda bahsettiğim fakat tekrar etmekte fayda gördüğüm bir kaç nokta var;

Kutu içeriğinden metal tuşlar çıkmıyor,kendiniz dışarıdan temin etmeniz gerekiyor.

Türkiyede çok rahat bir şekilde bulabileceğiniz bir ürün.

Fiyatı ise ortalama 170-180 TL arası değişmekte. Daha ucuza bulmanızda tabii ki mümkün.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları